Opinie

Fakt, że człowiek po dziesięciu, czternastu lub więcej dniach programu może czuć się tak pełen energii, bez potrzeby zaniechania codziennych zajęć, wskazuje na to, że naprawdę otrzymuje wszystkie potrzebne substancje odżywcze. Trzeba zrozumieć, że to, jak ważne jest powstrzymanie się od spożywania stałych pokarmów, polega na bezpośrednim oddziaływaniu postu na źródło wszelkich patologii. W jednym ze swoich aforyzmów, ojciec medycyny, Hipokrates, powiedział:"...nieczystość jest powodem wszystkich chorób". Nie powinniśmy więc być zaskoczeni, że przeprowadzony skutecznie dzięki syropowi i cytrynie post przynosi tak niesłychane rezultaty.

Dzięki odciążeniu mechanizmów przemiany materii i asymilacji (anabolizm), energia organizmu porusza się odśrodkowo (katabolizm), w ten sposób sprzyjając usuwaniu toksyn i odpadów. Wracając do Hipokratesa, w innym ze swoich aforyzmów powiedział: "...w rozwijającej się chorobie należy przestać jeść... Kiedy karmimy chore ciało, choroba rozwija się". Korzyści płynące z dłuższego powstrzymania się od spożywania stałych pokarmów są niewymierne dla wszystkich poziomów naszego istnienia: fizyczno-energetycznego, emocjonalnego, mentalnego i duchowego. Pamiętając słowa Hectora Durville`a: "zatruty człowiek czuje i myśli poprzez swoje toksyny", możemy zrozumieć dlaczego po programie oczyszczania komórek i układu nerwowego człowiek czuje się jaśniejszy i spokojniejszy. Jest to ta psychofizjologiczna równowaga, która prowadzi do stanu naturalnej harmonii, tak charakterystycznej dla doskonałego stanu zdrowia."

- Luis Juan Mompo, lekarz naturopata, Barcelona, Hiszpania

„Każdy nowy produkt testuję na sobie zanim polecę go moim pacjentom. Mogę powiedzieć, że wszystko co jest napisane o kuracji Neera jest prawdą. Stosowałam ją przez 9 dni i straciłam 6 kg. W tym czasie nie doświadczyłam ani osłabienia, ani obniżenia poziomu cukru we krwi, które normalnie występuje, gdy nie spożywa się stałych pokarmów.”

                           Dr med. Zofia Papp, Budapeszt, Węgry, dietetyk, lekarz internista

Przeszłam "podręcznikowo" 10-dniową kurację (łącznie z bezbiałkowym dniem przed i trzema dniami wychodzenia z oczyszczenia - tak jak podane w książeczce). Cały proces zakończyłam przed dwoma tygodniami, więc piszę z pewnego dystansu, gdy efekty tej kuracji mogę lepiej ocenić:

 • nigdy wcześniej nie przetrwałam tak długiego procesu "bez jedzenia" w sposób tak bezbolesny i w gruncie rzeczy smaczny

 • schudłam równo 5 kg, z czego 1 kg wrócił po rozpoczęciu jedzenia, a pozostałe nie

 • jestem typem "zajadacza" różnych stresów i napięć, to się niewątpliwie zmniejszyło, a już na pewno nie mam zwiększonego łaknienia, różnych apetycików i chceń, jem, bo jestem głodna, najadam się i mam spokój (tak, jakby wyregulowała się moja wewnętrzna busola, nie potrzebuję junkfood i jakichś dużych ilości)

 • nie traktowałam tej kuracji jako odchudzającej, wiadomo, że jak się nie je to człowiek chudnie, a jak je za dużo to tyje i nie pomogą na to żadne wynalazki; podobało mi się, że nazywa się oczyszczająco-odmładzająca i sądząc po reakcjach moich znajomych rzeczywiście taka jest

 • najbardziej poruszona jestem faktem, że zdecydowanie poprawił mi się wzrok (byłam już o krok od nabycia okularów do czytania i po kuracji okazało się, że nie jest to jeszcze potrzebne)

 • mam 47 lat, biologicznie trudny czas dla kobiety, a ja chodzę sobie spokojna i uśmiechnięta

 • raz w tygodniu robię dzień z kuracją, nie dla tego, że liczę na jakieś spektakularne efekty, ale dlatego, że się jakoś zwyczajnie dobrze czuję

 • namówiłam na kurację trzy przyjaciółki ...”


                                                                                                                 Magda z Warszawy


„O tym, jak Kuracja Neera sobie mnie wychowała....

Po pierwszej kuracji waga wskazała ubytek 4,5 kg, ale miałam wrażenie jakbym schudła conajmniej 10 kg, bo czułam się tak niezwykle lekko. Nikomu nic nie powiedziałam. A znajomi mówili: "Co Ty zrobiłaś? Podoba mi się jak teraz wyglądasz".

Po paru tygodniach zrobiłam drugą kurację. Ale jakież było dopiero moje zdziwienie, kiedy po tej drugiej kuracji nie powróciło już łaknienie słodyczy, a kawa, z którą próbowałam się rozstać od paru lat po prostu przestała mi smakować! Nie tylko nie wróciłam do wagi sprzed kuracji, ale nawet schudłam kolejne 3 kg dzięki zdrowej diecie bez słodyczy.”


                                                                                                              Agnieszka  z Gdyni


„Moja przygoda z syropem Madal Bal zaczęła się prozaicznie w lutym tego roku. Chciałam schudnąć i to był główny cel. Koleżanka opowiedziała mi o syropie i jego dobroczynnym działaniu. Oczywiście dla ogólnego "dobrego wrażenia" i samouspokojenia mówiłam o oczyszczeniu organizmu, wzmocnieniu odporności itp. W tym też czasie przygotowywałam się do operacji endoprotezy stawu biodrowego. W ciągu ostatnich kilku lat przebyłam już kilka różnych operacji. Coraz gorzej znosiłam narkozy i trudniej dochodziłam do zdrowia. Bałam się więc oczywiście tej czekającej mnie w kwietniu.

Aby było mi raźniej namówiłam również siostrę na wspólne odchudzanie. Bardzo pozytywnie nastawiona rozpoczęłam kurację. Uważnie obserwowałam nasze reakcje. Pracujemy razem, więc miałam nadzieję na wspólny doping. Tym czasem okazał się zupełnie niepotrzebny. Obie nie odczuwałyśmy zupełnie głodu.

Zastanawiałam się jak długo wytrzymam. Drugiego dnia w porze obiadowej poczułam lekki głód. Szybko wypiłam szklaneczkę napoju i zajęłam się czymś pracochłonnym. Wieczorem rozbolała mnie głowa więc poszłam spać. Potem było już tylko "z górki". Czułam się wyśmienicie. Przygotowywałam posiłki dla całej rodziny, siadałam z nimi przy stole z moim napojem nie odczuwając tego jako wyrzeczenie, nie czułam głodu, apetytu na różne potrawy. Nawet ze spokojem patrzyłam jak wcinają ciasto czy piją kawę, bez której do tej pory nie wyobrażałam sobie życia. Czułam się pełna "dobrej energii", bez wysiłku robiłam wiele rzeczy, nie czułam się osłabiona.

Po dziesięciu dniach stwierdziłam, że wcale nie mam ochoty "wracać" do dotychczasowego sposobu jedzenia. Nie miałam ochoty jeść! Przedłużyłam sobie dietę jeszcze o dwa dni. Potem na sokach i warzywach pozostałam jeszcze tydzień też nie odczuwając głodu.

Marzyłam o schudnięciu 8-10 kg. Niestety nie udało mi się to. Zgubiłam "tylko" 6 kg. Ale co najważniejsze nie powróciły mi one do dziś (a minęły już cztery miesiące). Nie ukrywam, że kontroluję to co obecnie jem i ile, ale nie stanowi to dla mnie problemu. Zdarzają mi się chwile szaleństwa i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia, bo potrafię je poskromnić w ciągu kilku dni. Kawę piję teraz dla przyjemności, a nie dlatego że nie przeżyłabym bez niej dnia. Słodycze kuszą mnie nadal i w małych ilościach nie odmawiam ich sobie od czasu do czasu.

Najważniejsze jednak, że po operacji którą przybyłam w kwietniu nieporównywalnie szybko odzyskałam siły. Nie miałam komplikacji po narkozie. Czułam się lekka i pełna energii.

Z moich doświadczeń skorzystało już kilka osób, którym poleciłam syrop. Teraz gdy tylko skończą się moje ulubione owoce zamierzamy razem z mężem przejść na dietę. Ja, by znów się oczyścić (no i przy okazji coś jeszcze zgubić) a mąż, by zyskać dobre samopoczucie.

Zachęcam i polecam”

                                                                                                           Elżbieta z Poznania


„Zastosowałem kurację oczyszczającą Neera już dwa razy. Wyniki przeszły moje oczekiwania i tak naprawdę pojawiają się po kuracji:

 

 • oczyszczenie spowodowało polepszenie wyglądu skóry

 • schudłem około 3 kg

 • samopoczucie znacznie się poprawiło

 • mój organizm powraca do naturalnych reakcji: to dziwne, ale jem dużo, dużo wolniej, lubię przeżuwać to co jem i samoistnie zwiększyła się dawka warzyw i owoców surowych

 • przed kuracją marzłem, co było problemem, bo nawet latem musiałem spać w grubej piżamie i w czapce - po kuracji ta przypadłość zupełnie zniknęła, nie muszę już spać w czapce, a nawet piżama okazuje się zbędna

 • mój sen jest znacznie spokojniejszy

Po pierwszym zastosowaniu kuracji Neera namówiłem moją mamę na oczyszczenie. Moja mama w tym roku ukończyła 80 lat i ogólnie rzecz biorąc jest bardzo zdrową osobą, ale i dla niej kuracja Neera zrobiła coś dobrego:

 • moja mama schudła około 7 kg

 • jej skóra wygląda na zdrowszą

 • zawsze rano miała problem ze wstawaniem, określiła to jako odrętwienie i musiała się trochę pogimnastykować w łóżku, aby wstać. Nie było to zbyt uciążliwe, ale jednak czuła, jak to określała, ciężkie nogi i ciężkie ręce. Po kuracji mówi, że wstaje z łóżka jak 60 - tka

 • miała operację zaćmy na oczy i zawsze musi zakrapiać oczy specjalnym płynem kiedy zaczyna widzieć "czarne nitki", po kuracji nie musiała przez długi czas stosować kropli do oczu

 • mama była bardzo wdzięczna, że namówiłem ją na tę kurację oczyszczającą, bo naprawdę poczuła się zdrowa.”

 


                                                                                                                    Jan z Warszawy


„Serdecznie witam i pozdrawiam z północnej Anglii.

O kuracji Neera dowiedziałam się z miesięcznika "Nieznany Świat" i zamówiłam ją w Ksiegarni Nieznanego Świata. Stosowałam ją od 8 do 18 kwietnia 2008 r. Podczas kuracji jako środek przeczyszczający stosowałam MOVICOL - jest to łagodny specyfik stosowany dla inwalidów z upośledzeniem układu ruchu. Lekkie osłabienie poczułam w czwartym i piątym dniu kuracji, ale po dwudziestominutowym relaksie w pozycji leżącej dobre samopoczucie powróciło i trwa.

Sama jestem terapeutką i opracowałam własną kurację oczyszczającą "Sprzątanie Wnętrza Ciała", którą z wielkim powodzeniem stosowałam w Europie i Ameryce.

Przyznaję, że Kuracja Neera jest doskonała. Rzeczywiście odmładza, zmienia wygląd skóry, znikają zmiany pigmentowe i podskórne guzki tłuszczowe. Zmniejszają się cienie pod oczami. Ustały kłucia w okolicy serca. Straciłam 7 kg wagi, 12 cm w pasie, 6 cm w biodrach. Podczas kuracji ani ja ani mój mąż nie odczuwaliśmy przykrego zapachu z ust, który jest charakterystyczny dla poprzednio stosowanych przeze mnie innych kuracji.”


                                                                        Urszula Genowefa Wilson z Anglii


„Jestem w pozytywnym szoku. Od lat cierpię na gościec stawowy. Po przeprowadzeniu 5-dniowej kuracji drętwienie palców i opuchlizna stawów całkowicie ustąpiły!”

                                                                                                Ilona A., Gdynia


„Mój ojciec ( 75 lat) w 14 dni kuracji schudł aż 11 kg. Po kuracji wykonał badania lekarskie i jego wyniki były doskonałe. Polecam! Sam jestem naturoterapeutą.”

                                                                                                                                          Nowak J., Lublin


„Minął miesiąc od kuracji. Czuję się fantastycznie, wyrównało mi się ciśnienie, codzienna zgaga spowodowana wrzodami żołądka zniknęła. Schudłem 7 kg w 9 dni i do tej pory waga nie wróciła.”

                                                                                                                                        Bogdan B., Legnica

 


"Mam dość wymagającą pracę i obawiałem się przeprowadzić kurację. Jednak muszę powiedzieć, że w czasie całej kuracji nigdy nie poczułem się zmęczony i miałem dużo energii. Schudłem 4,5 kg w 5 dni. W moim sklepie zalecamy kurację młodym ludziom, starszym ludziom, właściwie każdy może ją zastosować. Mieliśmy klientkę, która była bardzo sceptyczna i postanowiła zastosować kurację tylko przez 3 dni. Ostatecznie zrobiła 7 dni. W czasie kuracji nie jesteś głodny, bo stale popijasz pyszny, słodki napój Neera. Kuracja oczyszcza ciało na poziomie komórkowym, a jeśli marzysz o zmianie codziennej diety i stylu życia, to jest wspaniały sposób na nowy początek".

- David Stouder, właściciel sklepu ze zdrową żywnością "Apple Health Foods", Redwood City, Kalifornia; gospodarz programu "Półka z witaminami" w radiu KEST.


"Stosowałem kurację przez 15 dni. Schudłem 8,5 kg, moja skóra błyszczała i czułem się wspaniale. W czasie, kiedy przeprowadzałem kurację, zajmowałem się ciężko chorym krewnym. W tym stresującym czasie zauważyłem,że byłem wyciszony emocjonalnie. Podczas gdy moim celem było oczyszczenie ciała z toksyn, korzyści emocjonalne i duchowe, których doświadczyłem, daleko przerosły te fizyczne.”

- R. Buhrman, Phoenix, Arizona


"W kwietniu usunięto mi woreczek żółciowy. Przed operacją badania wykazały, że mam poziom cholesterolu 253. Miałem ciśnienie krwi 130 na 80. Latem kupiłem pierwszą butelkę syropu MADAL BAL. Piję go na śniadanie, na obiad jem sałatkę, a kolację pomijam. Wczoraj, 13 października, otrzymałem wyniki badań krwi. Cholesterol spadł do 189. Ciśnienie krwi do 106 na 68. Schudłem 13 kg. Nigdy wcześniej nie osiągnąłem takich nieprawdopodobnych rezultatów. Mój poziom cholesterolu spadł poniżej 200 po raz pierwszy od 22 lat! Chciałbym wam podziękować.”

- D. Owen, San Diego, Kalifornia


"Mój lekarz powiedział mi, że w moim organizmie jest dużo toksyn (prawdopodobnie pochodzących z typowej amerykańskiej diety). Od lat miałam trądzik. Kiedy rozpoczęłam Kurację Neera trądzik się nasilił, ale już czwartego dnia zaczął znikać, a siódmego dnia nie było po nim śladu. Moja cera nie była tak gładka od dzieciństwa. Oczyściłam organizm z toksyn! Jestem naprawdę zadowolona z rezultatów. Planuję powtarzać kurację przynajmniej raz w roku.”

- M. Garcia, Richmond, Virginia


"Nigdy w życiu nie czułem się tak czysty. Dosłownie czułem jak toksyny i tłuszcz opuszczają moje ciało. Każdego ranka na diecie czułem się jak nowonarodzony człowiek. Największe wrażenie zrobił na mnie fakt, że kuracja jest o wiele łatwiejsza niż przypuszczałem. Nie odczuwałem głodu, którego się spodziewałem, zamiast tego napój Neera dał mi całą energię, która była mi potrzebna, aby wytrwać całe 14 dni. Zrozumiałem, że głód jest rzeczą bardziej mentalną niż fizyczną."

- J. Bains, Richmond, British Columbia


"Chciałabym podzielić się z Wami moimi doświadczeniami z Kuracji Neera. Naturalny Syrop jest bardzo przyjemny w smaku i całkowicie zaspokajał mój głód. Już po krótkim czasie czułam się wspaniale i przynajmniej 3 osoby dziennie zwracały uwagę na to, jak zdrowo i kwitnąco wyglądam."

- J.H., Londyn


"Wybrałam plan 10-dniowy. Dnia drugiego trochę kręciło mi się w głowie i czułam w niej lekki ból. Ale nikt nie przygotował mnie na odkrycie o poranku dnia drugiego. Ubyło mi 2 kg! Czwartego dnia czułam się jakby świat należał do mnie. Po 10 dniach straciłam 8,5 kg. Przez Święta i Nowy Rok wcale nie utyłam."

- P.A., Leicester"Jestem w siódmym dniu kuracji i jestem zaskoczony tym jak dobrze się czuję. Od wielu miesięcy nie miałem tyle energii. Żadnych efektów ubocznych."

- C.M., Londyn"Kuracja jest super. Czuję się świetnie i chcę kontynuować raz w tygodniu. Kuracja robi furorę wśród moich znajomych."

- M.K., Warszawa


"Stosuję Kurację Neera regularnie 2 razy w roku i dzięki temu pozbyłam się wszelkich zmartwień o moją wagę. Wiem, że w każdej chwili mogę sięgnąć po Syrop z Drzew i cytryny i schudnąć parę kilo w kilka dni. To jest naprawdę komfort psychiczny."

- I.P., Warszawa


"Po przebyciu kuracji 5-dniowej czuję się spokojna i wyciszona. Mam ochotę na zdrowe jedzenie. Chcę za jakiś czas powtórzyć kurację, ale już przez 10 dni."

- M.M., Dublin


"Właśnie skończyłem 10-dniową kurację. Czuję się fantastycznie. Polecam każdemu."

- C.G., Edynburg


"Naprawdę przyjemnie było zrobić tę kurację. Nie miałam żadnych efektów ubocznych, o których czytałam, że mogłyby się pojawić. Moja skóra błyszczała. Ćwiczyłam pozycje jogi przez całą kurację, bo miałam dużo energii. Nawet biegałam z moimi małymi synkami. Rzadko odczuwałam głód i zgubiłam ponad 6 kg, co mnie bardzo cieszy. Od tamtej pory waga nie zmieniła się nawet przez Święta."

- B.B., Londyn


"Robiąc tę kurację miałam wrażenie, że piję jakiś cudowny eliksir. Weszłam w stan całkowitego spokoju i odczuwałam niezwykłą lekkość. Schudłam 6,5 kg."

- B.G., Gdynia 

Europa
zamknij
Wybierz , aby zobaczyć szczegóły